Formy płatności

Formy płatności za złożone zamówienie:

  • Płatność w formie pobrania u kuriera
  • Przelew z odroczonym terminem płatności
  • Przedpłata przed odbiorem lub wysyłką towaru
  • Gotówka płatna przy odbiorze własnym

Forma płatności zależy przede wszystkim od preferencji Klienta, wielkości zamówienia oraz długość i przebiegu współpracy. Każdorazowo po złożeniu zamówienia pracownik hurtowni kontaktuje się z Klientem w celu uzgodnienia szczegółów dotyczących formy płatności. Dzięki wielu możliwościom każdy Klient ma sposobność wyboru dogodnej dla siebie formy i terminu zapłaty za złożone zamówienie.

W przypadku nowych Klientów na początku współpracy preferujemy płatność gotówką przy odbiorze lub przedpłatę na konto przed wysyłką towaru. Wraz z długością współpracy naszym stałym Klientom wydłużamy termin odroczonej płatności, nawet do 60 dni.

Sposób dostawy

Dostawy towarów realizowane są na trzy sposoby:

  • Wysyłką firmą kurierską "DPD"
  • Dowóz przez pracownika PH PAAK / Importera marki Evolution
  • Odbiór własny w siedzibie hurtowni

Sposób dostawy zależy przede wszystkim od preferencji Klienta, wielkości zamówienia oraz rodzaju i gabarytów zamówionego towaru. Wybór najdogodniejszej formy dostawy odbywa się zawsze po konsultacji z Klientem. Jest on dostosowany tak, aby towar dotarł na miejsce bezpiecznie i w jak najkrótszym czasie.

Koszty wysyłki

Zamówienia powyżej 1000zł netto dostarczamy na nasz koszt.

Sposób dostawy Waga Koszt wysyłki
Dostawa
za pośrednictwem
firmy kurierskiej
do 30 kg 18,00 zł
30-50 kg 40,00 zł
50-100 kg 60,00 zł

Czas realizacji zamówienia

Na czas realizacji zamówienia składa się czas niezbędny do skompletowania i przygotowania towaru oraz czas potrzebny na dostawę do Klienta. Każdorazowo po złożeniu zamówienia pracownik hurtowni kontaktuje się z Klientem i informuje o przewidywanym czasie realizacji zamówienia. Zapewniamy naszych Klientów, że dbając o najwyższą jakość obsługi dokładamy wszelkich starań, aby zakupione towary docierały na miejsce w możliwie jak najkrótszym czasie. Standardowo czas realizacji zamówienia wynosi do 48 godzin.